Haberler

Aşıklar Şehri

10 Oca 2017
Vizyondaki Filmler
admin


Aşıklar Şehri

Aşıklar Şehri

Filmin kısa tanıtımı ve özeti

Aşıklar Şehri Filmi izle ve La La Land vizyondaki Film seçenekleri ile beyaz perdede gösterimde olan film iki insanın hikayesini konu ediyor. Mia ve Sebastian ayrı ayrı hayatlarında, tutkulu bir yapı sahibi olsalar da yön bulmaya çalışmaktadırlar. Bir gün Los Angeles sokaklarında sanat sergisine yetişmeye çalışırken yoğun trafikte birbirleriyle tanışırlar. Hayallerinin peşlerinde koşan iki insanın bir araya gelmesinde sanata olan tutkuları ön plandadır. Mia, hep bir filmde rol kapma peşinde koşarken, Sebastian ise kendine ait bir kulüp açma hayali kurmaktadır. Ancak birbirlerini tanımaya başladıktan sonra birbirlerinden başka bir şey düşünemez hale gelerek yavaş yavaş hayallerinde uzaklaşacaktır.

Filminde Emeği Geçenler

Romantik kategorisinde bulunan film Oscar ödüllü Whiplash’in yazarlığı eşliğinde Damien Chazelle filmin yönetmenliğini üstlenmiştir. Diğer yandan Başrollerinde ise, Ryan Gosling, Emma Stone ve John Legend gibi yıldız isimleri izleyeceğiz. 724filmseyret.com keyifli seyirler diler.

Vizyon Tarihi : 30.12.2016
Yönetmen : Damien Chazelle
Oyuncular : Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend
Tür : Romantik, Müzikal

John Wick 2

10 Oca 2017
Pek Yakında
admin


John Wick 2

John Wick 2 Filmi

Filmin kısa tanıtımı ve özeti

John Wick 2 Filmi ve ya diğer adıyla John Wick: Chapter Two filmi önümüzdeki ay vizyona girmesi beklenmektedir. Kahramanımız artık işi gücü bırakır ve köpeği ile birlikte sakin ve sesiz bir hayat sürmeye karar verir. Ancak geçmişi onu rahat bırakmaz ve tekrar suç dünyasına geri dönmek için zorlanır. Ne kadar dönmemek için dirense de muhteşem gibi bir dönüş yaparak Roma sokaklarının tuzunu attıracaktır. Merakla vizyona girmesini beklediğimiz filmi önümüzdeki ay beyazperdede izleyebileceğiz.

Filminde Emeği Geçenler

Aksiyon ve gerilim kategorisinde bulunan filmin yönetmenliğini Chad Stahelski üstlenmiştir. Yanı sıra Başrollerinde ise, Keanu Reeves, Ruby Rose ve Ian McShane gibi yıldız isimleri izleyeceğiz. 724filmseyret.com keyifli seyirler diler.

Vizyon Tarihi : 10.02.2017
Yönetmen : Chad Stahelski
Oyuncular : Keanu Reeves, Ruby Rose, Ian McShane
Tür : Aksiyon, Gerilim

Uzay Yolcuları

10 Oca 2017
Vizyondaki Filmler
admin


Uzay Yolcuları Passengers

Uzay Yolcuları

Filmin kısa tanıtımı ve özeti

Uzay Yolcuları Filmi, diğer adıyla Passengers Filmi önümüzdeki günlerde vizyona çıkması beklenmektedir. Tamirci olan Jim preston’ın hayat verdiği karakter, ilaç sistemi ile ayarlanan uykusundan zamanından önce uyandırılmıştır. Diğer bir yol arkadaşı olan yazar ise New Yorklu olup Lawrence Pratt karakterini canlandırmaktadır. Beraber bu zor süreci geçirmek zorundadırlar. Zaman geçtikçe birbirlerine daha fazla ilgi duymaya başlayarak âşık olurlar. Ancak aşık olmaları onların iyi anlaşacağı anlamanı gelmeyerek, zor süreçte birbirlerine düşmeye başlayacaklardır. Diğer yandan 100 yıl önce uyandırılmasının verdiği gerginlik ve gemide olan teknik sorunda iyice sinirlerini tavan noktasına çıkarmıştır.

Filminde Emeği Geçenler

Bilimkurgu ve romantik kategorisinde bulunan filmin yönetmenliğini Morten Tyldum üstlenmiştir. Aynı zamanda yapımcılığını aynı şekilde sırtlanmıştır. Senaristliğinde Doctor Strange filminden tanıdığımız Jon Spaihts yapmıştır. Başrollerinde ise, Jennifer Lawrence, Michael Sheen ve Chris Pratt gibi yıldızları izleyeceğiz. 724filmseyret.com iyi seyirler diler.

Vizyon Tarihi : 13.01.2017
Yönetmen : Morten Tyldum
Oyuncular : Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen
Tür : Bilimkurgu, Romantik, Aksiyon

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

09 Kas 2016
Pek Yakında
admin


Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

Filmin kısa tanıtımı ve özeti

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Filmi bulunduğumuz ay içinde vizyona çıkması beklenmektedir. Film, JK Rowling’in aynı adlı fantastik eserinden uyarlanarak yapılmıştır. Fantastik yaratıkları gezi notları ile birleştirerek karşımıza çıkacaktır. Harry Potter’ın 70 yıl önce çıkan kitabın sahibi olan Newt Scamander’ın New York’ta yaşadığı esnada başından geçen olayları da içeriyor. Bunun yanı sıra büyücü komiteleri ve gizli cadı adlı fantastik canavarları da konu almaktadır. Diğer ismi olan Fantastic Beasts and Where to Find Them olarak ta film ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. 724filmseyret.com

Filminde Emeği Geçenler

Filmin kadrosunda il olarak David Yates yönetmen koltuğunda dikkatimizi çekmektedir. Eddie Redmayne ismin başrolde görürken, bunu yanı sıra Zoë Kravitz, Ron Perlman, Jon Voight, Colin Farell, Katherine Waterston ve Ezra Miller gibi isimleri görmekteyiz.

Vizyon Tarihi : 18.11.2016
Yönetmen : David Yates
Oyuncular : Eddie Redmayne, Colin Farell, Katherine Waterston
Tür : Fantastik, Macera

Yeni Nesil Ajan Xander Cage’in Dönüşü

07 Kas 2016
Pek Yakında
admin


Yeni Nesil Ajan Xander Cage'in Dönüşü izle

Yeni Nesil Ajan Xander Cage’in Dönüşü

Filmin kısa tanıtımı ve özeti

Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü Filmi Diğer ismiyle xXx : Return of Xander Cage Filmi ocak 2017 yılında vizyona girmesi beklenmektedir. Devlet ajanlığı yapan Xander Cage’in (Vin Diesel) gönderildiği sürgünün dönüşünün ardından, Pandora’nın kutusunun peşinden koşacaktır. Ancak bunun peşinden koşarken ölümcül alfa savaşçı Xiang ve takımı ile tehlikeli silahı alabilmek için büyük bir çarpışamaya hazır olması gerekmektedir. Zevk arayan karakterlerden oluşan takım kahramanı bir tuzağın içine çekeceklerdir. Bu tuzak sadece bunlarla sınırlı olmayıp dünyaya hükmeden üst düzey yetkilileri işaret etmektedir. D.J. Caruso’nu yönetmen koltuğunda görürken, senaryosundan ise John D. Brancato ve Michael Ferris’in ikilisini görmekteyiz. Gerilim ve casusluk kategorisinde olan filmi heyecan ile beklemekteyiz.

Vizyon Tarihi : 27.01.2017
Yönetmen : D.J. Caruso
Oyuncular : Samuel L. Jackson, Ruby Rose ve Vin Diesel
Tür : Gerilim, Casus

Cehennem

09 Eki 2016
Vizyondaki Filmler
admin


Cehennem filmi izle

Cehennem

Filmin kısa tanıtımı ve özeti

Cehennem Filmi Türkçe altyazı ve diğer adıyla Inferno Filmi ekim ayı içinde vizyona çıkması bekleniyor. Filmin konusuna gelince, Robert Langdon bir sabah uyandığında kendisini Venedik’te bir otel odasında bulur. Ancak buraya nasıl geldiğine dair en ufak bir şey hatırlamamaktadır. Sienna Brooks ona bir şeyler hatırlatmak içi yardımcı olacaktır ve beraber hareket etmeye başlayacaklardır. Bu sorularına Avrupa’yı dolaşarak cevap aramak zorunda kalırlar. Dolaşmaya başladıkça İtalyan politikacı olan Dante hakkında bağlantı bulmaya başlarlar. Zamanla buldukları ipuçları birleşmeye başladıkça bir felaket habercisi olduğunu düşünürler. Buldukları bilgilere göre yakın bir zaman dünyaya, çok zengin birisi tarafından ölümcül salgın dağıtılacak ve insanlar ölmeye başlayacak. Bunu engellemesi içinde Robert Langdon neler olduğunu hatırlaması gerekmektedir.

Filminde Emeği Geçenler

Filmin başrolünde Tom Hanks bulunmaktadır. Senaryosu ise, Dan Brown’un aynı adlı eserinden esinlenerek yapılmıştır. Ron Howard’ı da yönetmen koltuğunda görmekteyiz. Film yayınlandığında 724filmseyret.com da izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz. Cehennem Filmini sitemizden buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Vizyon Tarihi : 14.10.2016 (2s 2dk)
Yönetmen : Ron Howard
Oyuncular : Tom Hanks, Felicity Jones, Ben Foster
Tür : Gerilim, Polisiye

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı

04 Eki 2016
Pek Yakında
admin


Karayip korsanları Salazar'ın intikamı

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı

Filmin kısa tanıtımı ve özeti

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Filmi Ne zaman vizyona çıkacak, Fragmanı yayınlandı mı gibi soruların cevabını bulabilirsiniz. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales adı ile de ulaşabilirsiniz. Bomba gibi gelecek filmin konusundan bahsedecek olursak; yine talihsiz olan Jack Sparrow ekran başında görmekteyiz. Çılgın maceraları ile izlediğimiz Jack, yine yelken açtığı denizlerde yaklaşan kötü rüzgârları hisseder. Diğer taraftan tehlikeli kaptan Salazar’ın kontrolündeki hayalet korsanlar gemisi, etraftaki tüm korsanları yok ederek şeytan üçgeninden kaçarlar. İllaki hayatta kalan tek korsan severek izlediğimiz Jack Sparrow’dur. Jack, hiç vakit kaybetmeden, bu tehlikeli kaptanın intikamı ve gazabından korunmak için Poseidon Asası’nın peşine koşar. Bu büyüleyici asaya sahip olmak o kadar kolay olmayacaktır. Ama her şeyini ortaya koyacaktır.

Ama bu asaya sahip olmak için Jack, elinden geleni ve fazlasını yapacağından hiç şüphemiz yok gibi sanırım. Bu Asaya ulaşmak için önce gökbilimci zeki ve oldukça güzel olan Carina Smyth ve Henry ise kraliyet donanmasına çalışan inatçı ve dik başlı genç bir denizcidir. Bu ikisi ile zorlu bir anlaşma yapmak zorundadır. Ama bunlar ile anlaşma yapması da Jack için kolay olmayacaktır. Dying Gull oldukça yorgun ve iyice dökülmüş olan bir gemidir. Jack Sparrow ise bu yıpranmış geminin dümeninde, kötü şansını kırmaya çalışır hem de tehlikeli düşmanlarına karşı ayakta kalmaya çalışacaktır. Jack, yine her zamanki kıvraklığı, çevikliği ve zeki düşünceleri ile bu maceradan sağ salim çıkabilecek mi? Vizyon tarihi geldiğinde izleyip görmemiz gerekecek sanırım.

Filmin emeği geçenleri

Macera dolu filmin emekçileri olarak, Joachim Rønning ve Espen Sandberg muhteşem ikilisi filmin yönetmen koltuğunda görmekteyiz. Senaryosunu ise serinin daha önceki filmlerinde olduğu gibi Jeff Nathanson’a aittir. Başrollerinde başı çeki isimler olarak, Javier Bardem ve Johnny Depp yer alırken, bunlara eşlik edenler, Kaya Scodelario, Golshifteh Farahani, Brenton Thwaites, Kevin R. McNally, David Wenham, Geoffrey Rush ve Stephen Graham gibi isimleri görmekteyiz. Heyecanla beklediğimiz filmi 2017 yılında vizyona girecektir. Şimdiden 724filmseyret olarak iyi seyirler dileriz. Film yayınladığında da sitemize ulaşarak izleyebilirsiniz.

Vizyon tarihi : 26 Mayıs 2017
Yönetmen : Joachim Rønning, Espen Sandberg
Oyuncular : Johnny Depp, Javier Bardem, Brenton Thwaites
Tür : Aksiyon, Macera, Fantastik, Komedi
Ülke : Abd

Karanlığın Elli Tonu

29 Eyl 2016
Pek Yakında
admin


Karanlığın Elli Tonu

Karanlığın Elli Tonu

Filmin kısa özeti

Karanlığın Elli Tonu Filmini ve Fifty Shades Of Grey 2: Fifty Shades Darker filmi 2017 yılının şubat ayında vizyona çıkması bekleniyor. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak, Christian Grey başarılı ve zengin bir iş adamıdır. Bu adamla ilişkiye hayır diyebilecek kadın da neredeyse yok denecek kadar azdır. Anastasia ise bu adamla ilişki yaşamış kadınlardan bir tanesidir ve bu yaşadığı ilişkiyi unutmaya çalışmaktadır. Ama bu iş bu kadar kolay olmayacaktır. Bir taraftan da geçmişten gelen ve onu sürekli rahatsız eden şeytanlarla boğuşmak zorundadır. Öbür taraftan da Grey’in önceki ilişkilerinde terk ettiği öfkeli ve sinirli kadınlarda yakasını bırakmayacaktır. Filmin başrollerinde ise, Jamie Dornan ve Dakota Johnson çekerken, Bella Heathcote, Marcia Gay Harden ve Marcia Gay Harden gibi isimleri de görmekteyiz. 724filmseyret.com

Vizyon tarihi : 10 Şubat 2017
Yönetmen : James Foley
Oyuncular : Dakota Johnson, Jamie Dornan, Kim Basinger
Tür : Erotik, Dram
Ülke : Abd

Çin Seddi

23 Eyl 2016
Pek Yakında
admin


Çin Seddi Filmi Afiş

Çin Seddi

Filmin kısa özeti

Çin Seddi Filmi Ne zaman çıkacak, Diğer adıyla The Great Wall Filmi vizyon tarihi, Filmin başrolünde Matt Damon’u görmekteyiz. En son Jason Bourne filmi ile izlemiştik. Çin seddi hepimiz biliyoruz ki dünyanın en eski ve en büyüleyici yapıtlarından biridir. Çin’in kuzeyi boyunca bu yüksek savunma hattının Türklerin ve Moğolların saldırılarından bıkan çekik gözlüler tarafından savunma olarak yapıldığı düşünülmektedir. Ama filmde başka bir sav ortaya atılıyor. Aslında bu seddin Türk ve Moğollara karşı değil de, o tarihlerde yaşayan daha büyük yaratıklara karşı yapıldığı iddia ediliyor. Kahramanımız ise günü kurtarmak için savaşan bir karakter olarak beyaz perdeye çıkıyor. Yönetmenliğini Çinli Zhang Yimou üstlenirken, başrollerinde ise, Zheng Kai, Cheney Chen, Xuan Huang, Jing Tian, Pedro Pascal, Willem ve Andy Lau gibi isimleri görmekteyiz. 724filmseyret.com

Vizyon tarihi : 30 Aralık 2016
Yönetmen : Zhang Yimou
Oyuncular : Matt Damon, Andy Lau, Pedro Pascal
Tür : Macera, Tarihi, Fantastik
Ülke : Abd

Çakallarla Dans 4

01 Eyl 2016
Pek Yakında
admin


Çakallarla Dans 4 filmi fragmanı

Çakallarla Dans 4

Çakallarla Dans 4 Filmi, sevilen komedi Türk filminin dördüncü serisinde bu kez kahramanlarımız, yine ekonomik sıkıntıları yüz göstermektedir giderleri kısmak için aynı evde yaşamaya başlarlar. Ev arkadaşları tahmin edildiği üzere hiç te kolay olmayacaktır. Tesadüf üzere Berber Hüseyin abi karşılarına çıkaracak ve onlara ret edemeyecekleri bir plan sunacaktır. Almanya da yaşayan dayıoğlu vefat ettikten sonra, neydi belirsiz haritaya benzeyen bir şey vasiyet olarak bırakır. Kahramanlarımız ekonomik sıkıntıdan kurtulmak için, hemen bu haritayı, define haritası olarak kabullenirler. Hemen hiç vakit kaybetmeden haritanın işaret ettiğini düşündükleri Edirne’ye doğru yola çıkarlar. Filmin ayrılmaz karakterlerini yine, İlker Ayrık, Şevket Çoruh, Timur Acar ve Metin Akkoyunlu isimlerini başrollerinde göreceğimiz filmin yönetmenliğini ise, Murat Şeker üstlenmiştir. Vizyona çıkacağı tarihi ip ile çekmekteyiz.

Vizyon Tarihi : 25.11.2016
Yönetmen : Murat Şeker
Oyuncular : Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar
Tür : Komedi

Film izle Aksiyon Filmleri Komedi Filmleri